
Bestdeal Automotive, niet alleen bekend van radio, maar ook van tv!
Like, deel en reageer onder dit bericht op onze Facebook of Instagram waarom u een tv wilt winnen en win een tv ter waarde van €499! De winnaar wordt eind april bekend gemaakt.
Wij strooien in april niet alleen met paaseieren, maar ook met tv’s! Koopt u in april een occasion bij ons, dan gaat u niet alleen met een nieuwe auto naar huis, maar ook met een nieuwe tv.
– Koopt u een occasions in de prijsklasse tot €2500,-, dan ontvangt u een Philips 32” televisie ter waarde van €299,-.
– Bij een occasions met een waarde van €2500 tot €5000 ontvangt u een LG 43” LED televisie ter waarde van €499,-.
– In de prijsklasse €5000 tot €10.000 ontvangt u een Samsung 55” QLED televisie ter waarde van €749,-.
– Bij een auto die duurder is dan €10.000 euro ontvangt u bij aankoop een Samsung 65” QLED televisie ter waarde van €999,-.
Wie wil dat nou niet!
Komt de afspraken allemaal na